O nás

Dovolte nám, abychom se představili.

Jmenujeme se Kateřina Majuková a Pavel Hojka a společně provozujeme již několik let kopírovací centrum v Ostravě. V našem kopírovacím centru se krom jiného specializujeme na tisk a vazbu diplomových / bakalářských prací.

Jelikož se tiskem a vazbou závěrečných prací zabýváme mnoho let, rozhodli jsme se tento sortiment nabídnout zákazníkům i mimo naše město. Neustálým vývojem interních procesů, inovací tiskových a zlatících strojů, jsme dokázali nastavit velice přijatelnou cenu tisku a vazby a zároveň zachovat vysokou kvalitu našich služeb.

V čem vynikáme oproti konkurenci?

Automatická detekce černobílých a barevných stran

Jsme první v ČR! Náš web po nahrání tiskového souboru dokáže automaticky spočítat počet stran, rozlišit černobílé a barevné strany a zároveň vypočítat konečnou cenu tisku a vazby. Nemusíte tak již složitě zadávat, které strany chcete vytisknout černobíle a které barevně. Samozřejmostí je volba černobílého tisku pro celý dokument.

Nízká cena poštovného, rychlé doručení

Spoluprací s výdejními místy společnosti Zásilkovna jsme srazili cenu poštovného na opravdové minimum. Zároveň dokážeme zajistit vyzvednutí vazby nejpozději do 2 pracovních dní od jejího objednání a zaplacení.

Nízká cena tisku a vazby

Naše tiskárny jsou rychlé, energeticky úsporné a pravidelně servisované. Tímto jsme pro Vás zajistili nejen nízkou cenu, ale i vysokou kvalitu tisku zároveň. Pro pevnou knižní vazbu používáme léta ověřený systém od Belgické společnosti UniBind.

 

 

onas